Велошкола з безпеки руху на дорозі

Вже другий рік поспіль команда Спільно HUB проводить велошколи з безпеки руху по дорозі для велосипедистів. В проект включено тренінг для велотренерів, для якого залучаються досвічені спеціалісти з організації “Асоціація Велосипедистів Києва”.

Велошкола з безпеки руху на дорозі у Запоріжжі від Громадської організації «Спільно HUB» за методичної підтримки ГО U-Cycle – Асоціація велосипедистів Києва та ресурсної підтримки локального партнера – ФУТЕН Веломагазин та Центр екіпірування.
Навчальна програма Велошколи розроблена ГО U-Cycle – Асоціація велосипедистів Києва та створена для підвищення велокультури, безпеки, дисципліни та взаємоповаги у велоспільноті. Велотренери розкажуть Правила дорожнього руху для велосипедистів / велосипедисток, які хочуть навчитися пересуватися на дорогах Запоріжжя безпечно.

Спочатку ми відкриваємо набір тренерів у Велошколу з безпеки руху на точки по районах міста. Місце навчання теоретичної частини: коворкінг «Спільно HUB». Місце навчання практичної частини залежить від сезону та району.

Під час заняття велотренери та тренерки проводять коротку лекцію по розділах ПДР, які стосуються велосипедистів / велосипедисток, після чого на практиці закріплюють знання під час навчальної поїздки.

Програма реалізується на волонтерських засадах. Для велотренерів / велотренерок передбачено бонуси: буклет “Правила дорожнього руху для велосипедистів”, світловідбивні флікери від Спільно HUB, запрошення на різні цікаві події, рекомендаційні листи в разі потреби тощо. Постійно розглядаються можливості додаткової мотивації тренерів / тренерок.

Потім проводиться майстер-клас з досвідченими велотренерами, який передбачає як подання теоретичної інформації разом з наочними матеріалами, так і блок з набуттям практичних навичок катання по місту.
В маршрутах для кожного району враховані особливості, найпопулярніші складні місця та перешкоди на шляху руху велосипедистів. Також будуть враховані побажання майбутніх учасників, вказані у реєстраційній формі.
Кожен учасник отримає реальний досвід, плюс до власної впевненості на дорозі, грунтовні відповіді на давно цікаві питання для себе та приємний сувенір, направлений на підвищення особистої безпеки на дорозі від організаторів.