Тандем громадських активістів та ЗМІ

Проект “Тандем громадських активістів та засобів масової інформації” реалізується Запорізькою молодіжною громадською організацією “Небо без кордонів” у співпраці з Громадською організацією “Інформаційно-освітній простір “Інфохаб” (м. Рівне) в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).
Головна мета проекту: познайомитись із громадськими активістами з міста Рівне, обмінятись досвідом; запорізька команда прагне стерти стереотипи про те, що на гарний прес-анонс на ваш захід приїдуть всі журналісти міста, а також про те, що день та час події треба обирати коли захочеться. Окрім того, ми хочемо донести до учасників/ць тренінгу думку про те, що протягом одного ефіру чи однієї статті треба оперувати одним меседжем для їх цільової аудиторії, адже більше люди просто не сприймають за один раз.
Запорізька сторона проекту поділиться успішною практикою роботи з регіональним телебаченням, а саме з журналісткою, яка веде кілька суспільно важливих програм, на які найчастіше можуть потрапити як громадські активісти «новачки», так і ті, хто вже давно працює у цій сфері, та подискутувати у прямому ефірі з представниками влади чи представниками різних громад. Саме вона їде до міста Рівне та вже готує для вас секрети публічних виступів.
Цими та іншими цікавинками збираємось ділитись в рамках тренінгу 11-12 березня 2017 року.
11 березня – 12:00 – 16:00
12 березня – 10:00 – 16:00
Чому це буде корисно? Підкажемо кілька секретів ефективної співпраці на рівні громадських організацій/ініціативних груп та ЗМІ з спільним бажанням покращити світ (початок – з Запоріжжя, продовження – в місті Рівному).