Веломаршрут від Маріуполя до озера Сиваш, що поєднує території та людей

Громадська організація «Спільно HUB» розпочинає роботу над новим проєктом зі створення веломаршруту.

Веломаршрут буде починатись у Маріуполі, проходити через Донецьку, Запорізьку та Херсонську області, кінцева точка – озеро Сиваш.

Головна ідея – об’єднати тимчасово окуповані території Донецька та Криму ниткою маршруту, надавши доступ велосипедистам до комфортного відвідування наближених територій. Створення веломаршруту ми також наголошуємо, що велосипед це не тільки вид транспорту для пересування у містах, але й комфортний та екологічний засіб для пересування на дальні відстані.

Для того, щоб збільшити комфорт велосипедистів, які захочуть проїхатись веломаршрутом , кожні 40-50 кілометрів будуть встановлені байкпоінти (велосипедні альтанки). На території байкпоінтів можна буде відпочити, розпалити багаття та налаштуватись на подальшу подорож.

Для того, щоб веломаршрут був зручним для велосипедистів із всієї України, «Спільно HUB» зібрав представників велоспільнот Донецької, Запорізької та Херсонської областей для того, щоб створити «нитку маршруту».

«Ми хочемо, щоб веломаршрут могли проїхати навіть велосипедисти-початківці. Тому ми збираємо велоспільноти, які краще знають шляхи свого регіону», – говорить Ігор Сук, координатор створення веломаршруту.

Крім того, байкпоінти будуть встановлені на території громад, через які буде проходити веломаршрут.

«Спільно HUB» планує зібрати представників відповідних ОТГ та сіл, щоб залучити їх до створення велосипедного маршруту та отримати офіційні погодження на місця розташування альтанок.

Опубліковано
В категорії Статті